Firma (1.2.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Content
ur: متن

en: Description
ur: وضاحت

en: Search
ur: تلاش

en: Image
ur: تصویر

en: Help
ur: مدد

en: Scale
ur: سکیل
