Firma (1.2.0) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Content
ast: Conteníu

en: Description
ast: Descripción

en: Search
ast: Guetar

en: Image
ast: Imaxe

en: Help
ast: Aida

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Left sidebar
ast: Barra llateral a manzorga

en: Right sidebar
ast: Barra llateral a mandrecha

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Scale
ast: Escalar
