Firma (1.2.0) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Description
bn: বিবরণ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Image
bn: ছবি

en: Help
bn: সহায়তা

en: Left sidebar
bn: বাম সাইডবার

en: Primary tabs
bn: প্রাথমিক ট্যাব
