Firma (1.2.0) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།
