Firma (1.2.0) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Content
fi: Sisältö

en: Description
fi: Kuvaus

en: Search
fi: Etsi

en: Image
fi: Kuva

en: Help
fi: Ohje

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Left sidebar
fi: Vasen sivupalkki

en: Right sidebar
fi: Oikea sivupalkki

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Scale
fi: Skaalaa

en: Fade
fi: Himmennä

en: Slide
fi: Liu'uta

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Front Page Slideshow
fi: Etusivun diaesitys

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Footer menu
fi: Alatunnisteen valikko

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet

en: User account menu
fi: Käyttäjävalikko
