Firma (1.2.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Home
is: Heim

en: Title
is: Yvirskrift

en: Content
is: Innihald

en: Description
is: Lýsing

en: Search
is: Leita

en: Help
is: Hjálp

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Left sidebar
is: Vinstri síðubjálki

en: Right sidebar
is: Høgri síðubjálki

en: Footer
is: Síðufótur

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur
