Firma (1.2.0) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: Description
lv: Apraksts

en: Search
lv: Meklēt

en: Image
lv: Attēls

en: Help
lv: Palīdzība

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Left sidebar
lv: Kreisā sānjosla

en: Right sidebar
lv: Labā sānjosla

en: Footer
lv: Kājene

en: Scale
lv: Mērogot

en: Content Bottom
lv: Zem Satura

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne
