Firma (1.2.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Content
mr: साहित्य

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: core
mr: मूळ

en: Search
mr: शोध

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Help
mr: मदत

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Scale
mr: मोजपट्टी
