Firma (1.2.0) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
