Firma (1.2.0) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Description
nn: Beskriving

en: Search
nn: Søk

en: Image
nn: Bilete

en: Help
nn: Hjelp

en: Left sidebar
nn: Venstre sidestolpe

en: Right sidebar
nn: Høgre sitestolpe

en: Footer
nn: Botntekst

en: Highlighted
nn: Utheva
