Firma (1.2.0) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Content
sl: Vsebine

en: Description
sl: Opis

en: Search
sl: Išči

en: Image
sl: Slika

en: Help
sl: Pomoč

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Footer
sl: Noga

en: Scale
sl: Skaliraj

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
