Firma (1.2.0) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Search
sq: Kërko

en: Help
sq: Ndihmë

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Left sidebar
sq: Kollona e majtë anësore

en: Right sidebar
sq: Kollona e djathtë anësore

en: Footer
sq: Fund'faqe
