Firma (1.2.0) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Content
vi: Nội dung

en: Description
vi: Mô tả

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Image
vi: Ảnh

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Left sidebar
vi: Dải bên trái

en: Right sidebar
vi: Dải bên phải

en: Footer
vi: Phần chân

en: Scale
vi: Co dãn

en: Fade
vi: Mờ

en: Slide
vi: Trượt

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Pull
vi: Kéo
