Fitbit (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Image size
ku: قەبارەی وێنە

en: Value
ku: نرخ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Height
ku: بەرزی

en: About
ku: دەربارە
