Fitbit (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Display name
bo: མིང་མངོན་པ

en: Timezone
bo: དུས་ཚོད་ཁུལ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: exposed
bo: ཕྱིར་མངོན་ཟིན་པ
