Fitbit (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Image size
fi: Kuvan koko

en: Value
fi: Arvo

en: Age
fi: Ikä

en: Country
fi: Maa

en: Weight
fi: Paino

en: Height
fi: Korkeus

en: Full name
fi: Koko nimi

en: Gender
fi: Sukupuoli

en: Display name
fi: Näyttönimi

en: Timezone
fi: Aikavyöhyke

en: About
fi: Tietoja

en: Steps
fi: Vaiheet

en: exposed
fi: näytetty
