Fitbit (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Image size
lt: Vaizdo dydis

en: Value
lt: Reikšmė

en: Age
lt: Amžius

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: Member since
lt: Narys nuo

en: Height
lt: Aukštis

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: About
lt: Apie

en: Metric
lt: Metrinė

en: Steps
lt: Žingsniai
