Fitbit (8.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Image size
eo: Bildogrando

en: Value
eo: Valoro

en: Country
eo: Lando

en: Weight
eo: Pezo

en: Display name
eo: vidigata nomo
