Fitbit (8.x-1.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Image size
gu: છબીનું માપ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Age
gu: ઉંમર

en: Weight
gu: તરલતા

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: About
gu: વિશે
