Fitbit (8.x-1.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Image size
gl: Tamaño da imaxe

en: Value
gl: Valor

en: Age
gl: Idade

en: Country
gl: País

en: Weight
gl: Peso

en: Height
gl: Alto

en: Full name
gl: Nome completo

en: Display name
gl: Nome a amosar

en: Timezone
gl: Fuso horario

en: About
gl: Información

en: Steps
gl: Pasos

en: exposed
gl: exposto
