Fitbit (8.x-1.0-alpha4) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Image size
it: Dimensioni dell'immagine

en: Value
it: Valore

en: Age
it: Età

en: Country
it: Paese

en: Weight
it: Peso

en: Member since
it: Membro da

en: Height
it: Altezza

en: Full name
it: Nominativo

en: Gender
it: Sesso

en: Display name
it: Nome visualizzato

en: Timezone
it: Fuso orario

en: About
it: Informazioni

en: Metric
it: Metrico

en: Steps
it: Passi

en: exposed
it: esposto

en: Date of birth
it: Data di nascita
