Fitbit (8.x-1.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Image size
ja: 画像ファイルサイズ

en: Value
ja: 値

en: Age
ja: 年齢

en: Country
ja: 国

en: Weight
ja: ウェイト

en: Member since
ja: メンバー歴

en: Height
ja: 高さ

en: Full name
ja: フルネーム

en: Gender
ja: 性別

en: Display name
ja: 表示名

en: Timezone
ja: タイムゾーン

en: About
ja: アバウト

en: Metric
ja: メートル法

en: Steps
ja: ステップ

en: User id
ja: ユーザーID

en: exposed
ja: 表示
