Fitbit (8.x-1.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Image size
ka: სურათის ზომა

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Age
ka: ასაკი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Weight
ka: წონა

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Timezone
ka: სასაათო სარტყელი
