Fitbit (8.x-1.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Image size
sv: Bildstorlek

en: Value
sv: Värde

en: Age
sv: Ålder

en: Country
sv: Land

en: Weight
sv: Vikt

en: Member since
sv: Medlem sedan

en: Height
sv: Höjd

en: Full name
sv: Fullständigt namn

en: Gender
sv: Kön

en: Display name
sv: Visningsnamn

en: Timezone
sv: Tidszon

en: About
sv: Om

en: Metric
sv: Metriskt

en: Steps
sv: Steg

en: User id
sv: ID för användare

en: exposed
sv: exponerad

en: Date of birth
sv: Födelsedatum
