Fitbit (8.x-1.0-alpha4) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Image size
ur: تصویر کا حجم

en: Value
ur: قیمت

en: Age
ur: عمر

en: Country
ur: ملک

en: Weight
ur: وزن
