Fitbit (8.x-1.0-alpha5) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Image size
et: Pildi suurus

en: Value
et: Väärtus

en: Age
et: Vanus

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: Height
et: Kõrgus

en: Full name
et: Täisnimi

en: Gender
et: Sugu

en: Display name
et: Kuvanimi

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: About
et: Programmist

en: Metric
et: Meetermõõdustik

en: exposed
et: nähtavaks muudetud
