Fitbit (8.x-1.0-alpha5) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Image size
eu: Irudiaren tamaina

en: Value
eu: Balioa

en: Country
eu: Herria

en: Weight
eu: Pisua

en: Height
eu: Altuera

en: Full name
eu: Izen osoa

en: Display name
eu: Bistaratu izena

en: Timezone
eu: Ordu-zona

en: About
eu: (r)i buruz

en: exposed
eu: agerian jarri
