Fitbit (8.x-1.0-alpha5) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Image size
id: Ukuran gambar

en: Value
id: Nilai

en: Age
id: Usia

en: Country
id: Negara

en: Weight
id: Bobot

en: Height
id: Tinggi

en: Full name
id: Nama lengkap

en: Display name
id: Nama tampilan

en: Timezone
id: Zona waktu

en: About
id: Tentang

en: Steps
id: Langkah-langkah

en: exposed
id: terekspos
