Fitbit (8.x-1.0-alpha5) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Image size
pt: Tamanho da imagem

en: Value
pt: Valor

en: Age
pt: Idade

en: Country
pt: País

en: Weight
pt: Peso

en: Member since
pt: Membro desde

en: Height
pt: Altura

en: Full name
pt: Nome completo

en: Gender
pt: Gênero

en: Display name
pt: Mostrar o nome

en: Timezone
pt: Fuso horário

en: About
pt: Sobre

en: Metric
pt: Metrico

en: Steps
pt: Passos

en: User id
pt: Id de usuário

en: exposed
pt: exposto
