Fitbit (8.x-1.0-alpha5) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Image size
th: ขนาดรูปภาพ

en: Value
th: ค่า

en: Age
th: อายุ

en: Country
th: ประเทศ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Height
th: ความสูง

en: Full name
th: ชื่อเต็ม

en: Display name
th: ชื่อที่แสดง

en: Timezone
th: เขตเวลา

en: About
th: เกี่ยวกับ
