Fitbit (8.x-1.0-alpha5) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Image size
tr: Resim boyutu

en: Value
tr: Değer

en: Age
tr: Yaş

en: Country
tr: Ülke

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Height
tr: Yükseklik

en: Full name
tr: Tam ad

en: Gender
tr: Cinsiyet

en: Display name
tr: Gösterilen isim

en: Timezone
tr: Saat dilimi

en: About
tr: Hakkında

en: Steps
tr: Adımlar

en: exposed
tr: açıkça
