Fitbit (8.x-1.0-alpha6) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Image size
hy: Նկարի չափ

en: Value
hy: Արժեք

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Timezone
hy: ժամագոտի

en: Date type
hy: Տվյալների տիպ
