Fitbit (8.x-1.0-alpha6) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Image size
ne: तस्विरको आकार

en: Date
ne: मिति

en: Weight
ne: वजन

en: Height
ne: उचाई

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र
