Fitbit (8.x-1.0-alpha6) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Image size
ro: Dimensiunea imaginii

en: Value
ro: Valoare

en: Age
ro: Vârstă

en: Date
ro: Data

en: Country
ro: Ţară

en: Weight
ro: Greutate

en: Height
ro: Înălțime

en: 1 day
ro: 1 zi

en: 1 year
ro: 1 an

en: End date
ro: Data de sfârşit

en: Full name
ro: Numele complet

en: Display name
ro: Nume de afişare

en: Timezone
ro: Fus orar

en: 1 week
ro: 1 săptămână

en: Date range
ro: Interval dată

en: About
ro: Despre

en: Steps
ro: Pași

en: exposed
ro: expus

en: Date type
ro: Tip de dată
