Fitbit (8.x-1.0-alpha6) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: Image size
ru: Размер изображения

en: Value
ru: Значение

en: Age
ru: Возраст

en: Date
ru: Дата

en: Country
ru: Страна

en: Weight
ru: Вес

en: Member since
ru: Дата регистрации

en: Height
ru: Высота

en: 1 day
ru: 1 день

en: 3 months
ru: 3 месяца

en: 6 months
ru: 6 месяцев

en: 1 year
ru: 1 год

en: End date
ru: Дата окончания

en: Full name
ru: Полное имя

en: Avatar
ru: Аватар

en: Display name
ru: Название отображения

en: Period
ru: Период

en: 1 month
ru: 1 месяц

en: Timezone
ru: Часовой пояс

en: 1 week
ru: 1 неделя

en: Distance
ru: Расстояние

en: Date range
ru: Диапазон дат

en: Elevation
ru: Высота

en: About
ru: Информация

en: Metric
ru: Метрическая

en: Steps
ru: Шаги

en: 7 days
ru: 7 дней

en: User id
ru: ID пользователя

en: exposed
ru: раскрыт

en: Date type
ru: Тип даты

en: 30 days
ru: 30 дней
