Fitbit (8.x-1.0-alpha7) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Image size
lv: Attēla izmērs

en: Value
lv: Vērtība

en: Age
lv: Vecums

en: Date
lv: Datums

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: Height
lv: Augstums

en: 1 day
lv: 1 diena

en: 3 months
lv: 3 mēneši

en: 6 months
lv: 6 mēneši

en: 1 year
lv: 1 gads

en: End date
lv: Beigu datums

en: Full name
lv: Pilns vārds

en: Display name
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Period
lv: Periods

en: Timezone
lv: Laikajosla

en: 1 week
lv: 1 nedēļa

en: Date range
lv: Datumu diapazons

en: About
lv: Par

en: Metric
lv: Metrisks

en: Steps
lv: Soļi

en: exposed
lv: eksponēts

en: Date type
lv: Datuma tips
