Fitbit (8.x-1.0-alpha7) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Image size
pl: Rozmiar obrazka

en: Value
pl: Wartość

en: Age
pl: Wiek

en: Date
pl: Data

en: Country
pl: Państwo

en: Weight
pl: Waga

en: Member since
pl: Członek od

en: Height
pl: Wysokość

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: 3 months
pl: 3 miesiące

en: 1 year
pl: 1 rok

en: End date
pl: Data końcowa

en: Full name
pl: Pełna nazwa

en: Gender
pl: Płeć

en: Avatar
pl: Awatar

en: Display name
pl: Wyświetlana nazwa

en: Period
pl: Okres

en: 1 month
pl: 1 miesiąc

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: Distance
pl: Odległość

en: Date range
pl: Zakres dat

en: About
pl: O stronie

en: 7 days
pl: 7 dni

en: User id
pl: Id użytkownika

en: exposed
pl: udostępniony

en: Date type
pl: Typ daty

en: Floors
pl: Piętra
