Fitbit (8.x-1.0-alpha7) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Image size
ar: حجم الصورة

en: Value
ar: القيمة

en: Age
ar: العمر

en: Date
ar: التاريخ

en: Country
ar: الدولة

en: Weight
ar: الوزن

en: Height
ar: الارتفاع

en: End date
ar: تاريخ النهاية.

en: Display name
ar: اسم العرض

en: Timezone
ar: المنطقة الزمنية

en: Date range
ar: مجال التاريخ

en: About
ar: حول

en: Steps
ar: خطوات

en: Date type
ar: نوع التاريخ
