Fitness (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Subject
bs: Naslov

en: Message
bs: Poruka

en: Password
bs: Lozinka

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj
