Fitness (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Subject
gu: વિષય

en: Message
gu: સંદેશ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો
