Fitness (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
he: אימייל

en: Username
he: שם משתמש

en: Subject
he: נושא

en: Message
he: הודעה

en: Password
he: סיסמה

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה
