Fitness (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
id: Email

en: Username
id: Nama pengguna

en: Subject
id: Judul

en: Message
id: Pesan

en: Password
id: Sandi

en: Name
id: Nama

en: container
id: wadah

en: Save
id: Simpan
