Fitness (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Subject
ka: სათაური

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Password
ka: პაროლი

en: Name
ka: სახელი
