Fitness (8.x-1.0) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ
