Fitness (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Subject
sk: Predmet

en: Message
sk: Správa

en: Password
sk: Heslo

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť
