Fitness (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Message
am: መልእክት

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ
