Fitness (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Subject
ar: الموضوع

en: Message
ar: الرسالة

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ
