Fitness (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Username
bg: Потребителско име

en: Subject
bg: Тема

en: Message
bg: Съобщение

en: Password
bg: Парола

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази
