Fitness (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Subject
ca: Assumpte

en: Message
ca: Missatge

en: Password
ca: Contrasenya

en: Name
ca: Nom

en: container
ca: contenidor

en: Save
ca: Desa
