Fitness (8.x-1.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Name
dz: མིང་།
